Osiemnastokilometrowy przełom Dunajca uznawany jest za fenomen w skali krajowej jak też europejskiej. Podczas spływu tą rzeką możemy podziwiać niesamowite konstrukcje skalne i unikalną przyrodę tego regionu. Skalne urwiska o wysokości nawet pięćset metrów są pokryte urokliwą górską roślinnością. Rzeka dodatkowo często zakręca i za każdym załomem czeka na nas nowe, zapierające dech w piersiach widoki. Rzekę można pokonać z pomocą flisaków, tradycyjną metodą lub skorzystać z modnego ostatnio sposobu odkrywania Pienińskich szlaków, jakim jest rafting.

Rafting to niezwykle emocjonujący, dostarczający wiele wrażeń i adrenaliny spływ Dunajcem przy wykorzystaniu pontonu. Ten rodzaj rozrywki dedykowany jest zwłaszcza tym osobom, które szukają nowych form wypoczynku i większych wrażeń. Podczas spływu możemy nie tylko zachwycać się fenomenalną przyrodą i widokami, ale też doświadczymy emocji i przeżyć, które wynikają z samego charakteru spływania pontonem. Spływ z wykorzystaniem pontonu to rozrywka dedykowana każdemu bez względu na wiek.

Spływ Dunajcem z wykorzystaniem pontonu jest w ofercie wielu firm, które zajmują się organizacją atrakcji na tej rzece. Także nasza firma organizuje rafting na Dunajcu. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy zadbają o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników spływu. Nasza oferta jest adresowana do pojedynczych osób jak też rodzin oraz dzieci, młodzieży czy pracowników firm na wyjazdach integracyjnych. Dla osób spragnionych wyjątkowych wrażeń organizujemy canoe rafting, czyli spływ Dunajcem za pomocą dwuosobowych kajaków pneumatycznych. Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować szkolenia dla grup zorganizowanych, podczas których nauczymy was podstaw kajakarstwa górskiego. W trakcie spływu turyści mogą też liczyć na atrakcje, w postaci kolejnych przystanków gdzie można skorzystać z możliwości kąpieli i zobaczyć wyjątkowo imponujące konstrukcje skalne.

Tryb podróży: